|
|
|
|
 |
csinovnyik
2001-07-03 11:45:04
|
117
|
kedves oncognito!
de elhisszük-e tényleg, hogy csak mert ott van a szemük előtt, el is olvassák? vagy ha elolvassák, fel is fogják? hogy tesznek akár egy kisérletet is arra, hogy elgondolkodjanak olyasmin, ami hitükkel (látszólag!!!) nem fér össze? hogy ne gondolják úgy, hogy a másként gondolkodni tudás nem megbecsteleníti a hitüket, hanem...
én nem tudom, hogy tőlem, vagy tőled hígul-e ez a topik. ilyesmivel nem foglalkozom. ha azt a tömény előítéletességet és korlátoltságot féltik tőlünk, amit egyébként mostanában produkálnak, akkor azt mondom, hígul, de ez nem baj.
csi |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2001-07-02 19:07:11
|
116
|
... bocsánat, helyesbítek: tolerancia hiányt pecsételne meg...
vagy: intoleranciát pecsételne meg...
|
|
Előzmény:
 |
oncogito
2001-07-02 19:04:10
|
115
|
Kedves Csinovnyik!
Azért vetődött fel bennem a címbeli kérdés, mert leíródott itt egy-két olyan vélemény, hogy az újak felhigították a fórumot, már nem a régi. (amiről nincs tapasztalatom) Az is felmerült még, hogy talán külön is kellene választani a vallás és a filozófiai témát, mert a hívő emberek zöme nem filozofál.
Ez az utóbbi számomra abszurdum. Részint mert intolerancia hiányt pecsételne meg, részint akárhonnan nézem, a témák nem határolhatók el ilyen élesen.
Az előzőre pedig hadd ne én válaszoljak.
oncogito |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|