|
|
|
|
 |
oncogito
2001-07-01 23:44:21
|
106
|
"De tényleg senki sem akar válaszolni, hogy mitől régi itt valaki?"
Azt hiszem attól, hogy visszasírja a régi fórum szinvonalát. |
|
A hozzászólás:
 |
Iván Gábor
2001-07-01 23:39:46
|
104
|
Colonel bebőgése: "Színvonalához méreteztem"
Ez valami olyasmi lehet, mint a tengerszint (ez is egy "színvonal")alatt 1000 méterrel.
Tehát valaki a tengerszinthez mléretezett. Csak hát nem éppen felé, hanem jóval alá:)))
De tényleg senki sem akar válaszolni, hogy mitől régi itt valaki? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|