|
|
|
|
 |
Veszett Kutya
2001-07-02 01:24:54
|
108
|
"Elfogadott műfaj lett a polgárpukkasztás."
Jobban mondva divat lett. Ha egy kevés eszed lenne, látnád, hogy nem sok konzervatívabb és korlátoltabb dolog létezik, mint a polgárpukkasztás.
"fejlettebb világ"... Iván Gábor, te szerencsétlen. |
|
A hozzászólás:
 |
Ember Azürből
2001-07-01 21:02:12
|
95
|
Nekem, mint réginek, azért jó ez a fórum, mert itt nem szükséges senkivel jóban lennem, egy egyházba tartoznom, egy baráti körbe járnom, úgyanolyan dzsekit hordanom, túlzottan viselkednem, stb.
Tehát bizonyos határok között nyugodtan leírhatom a gondolataimat és örömmel veszem, hogy feljődik a világ és már meg sem égetnek máglyán. Tehát anglia és a fejlettebb világ útán, már hazánkban is elfogadott műfaj lett a polgárpukkasztás.
Most találtam ki egy igaz, de még is pimaszul bosszantó szlogent az istenhívőknek:
Isten-Isten Über Alles! :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|