Keresés

Részletes keresés

Veszett Kutya Creative Commons License 2001-07-02 01:24:54 108
"Elfogadott műfaj lett a polgárpukkasztás."
Jobban mondva divat lett. Ha egy kevés eszed lenne, látnád, hogy nem sok konzervatívabb és korlátoltabb dolog létezik, mint a polgárpukkasztás.

"fejlettebb világ"... Iván Gábor, te szerencsétlen.

A hozzászólás:
Ember Azürből Creative Commons License 2001-07-01 21:02:12 95
Nekem, mint réginek, azért jó ez a fórum, mert itt nem szükséges senkivel jóban lennem, egy egyházba tartoznom, egy baráti körbe járnom, úgyanolyan dzsekit hordanom, túlzottan viselkednem, stb.

Tehát bizonyos határok között nyugodtan leírhatom a gondolataimat és örömmel veszem, hogy feljődik a világ és már meg sem égetnek máglyán. Tehát anglia és a fejlettebb világ útán, már hazánkban is elfogadott műfaj lett a polgárpukkasztás.

Most találtam ki egy igaz, de még is pimaszul bosszantó szlogent az istenhívőknek:

Isten-Isten Über Alles! :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!