|
|
|
|
 |
Ayreon
2001-07-02 17:15:47
|
74
|
Végre végig bírták a motorok, azonban Frentzen szereplése nagyon nem tetszik nekem idén.
Régen olyan volt, mint egy masszív kőszikla, megelőzhetetlen, megingathatatlan. Mindenki kieshetett, ő maradt. Most sokkal keményebb és állhatatosabb ez a Trulli gyerek... |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2001-07-01 17:06:25
|
73
|
| Frentzen egykori kiegyensúlyozott higgadt vezetési stílusa valóban hátrányára változott :((( |
|
Előzmény:
 |
Degec007
2001-07-01 16:48:35
|
72
|
Jó volt hogy Trulli 5. lett de amit ma Frentzen cinált
azért bejött a 8. helyre
na csá! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|