Keresés

Részletes keresés

zoorka Creative Commons License 2001-06-29 09:14:31 23
ld. 7-es hozzászólás.

Nyilvnvalóan nem vártam túl sokat tőle. De azért a műanyagkaják között is vannak különbségek, és a fenti termék abszolút díjnyertes - a borzalmasság tekintetében.

De ha elolvastad vona a topikindítót, akkor talán nem szólnál hozzá ilyeneket.

A hozzászólás:
leha Creative Commons License 2001-06-28 17:00:44 21
most őszintén ... nem értem. mi a túrót vártál egy olyan ételtől, ami tele van állományjavítóval, emulgeáló szerekkel, mesterséges ízfokozókkal, természetazonos aromákkal, ilyesmikkel?
ha szar, hát szar. most nyissunk topikot a tökfőzelékről (különösen kaporral), hogy az milyen oltári szar kaja?
ízlések és fülesek ugyebár ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!