|
|
|
|
 |
zoorka
2001-06-29 09:14:31
|
23
|
ld. 7-es hozzászólás.
Nyilvnvalóan nem vártam túl sokat tőle. De azért a műanyagkaják között is vannak különbségek, és a fenti termék abszolút díjnyertes - a borzalmasság tekintetében.
De ha elolvastad vona a topikindítót, akkor talán nem szólnál hozzá ilyeneket. |
|
A hozzászólás:
 |
leha
2001-06-28 17:00:44
|
21
|
most őszintén ... nem értem. mi a túrót vártál egy olyan ételtől, ami tele van állományjavítóval, emulgeáló szerekkel, mesterséges ízfokozókkal, természetazonos aromákkal, ilyesmikkel?
ha szar, hát szar. most nyissunk topikot a tökfőzelékről (különösen kaporral), hogy az milyen oltári szar kaja?
ízlések és fülesek ugyebár ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|