Keresés

Részletes keresés

Mulan Creative Commons License 2001-06-28 14:55:35 19
Azért ennél tapintatosabban is emlékeztethetnél a korunkra:-) Egyébként egyemista gyerekem se eszi, pedig ő igazán fijatalnák számít még:-)))

(Ja, meg van egy olyan érzésem, hogy ebből a szempontból mától te is öreg leszel:-)

A hozzászólás:
zoorka Creative Commons License 2001-06-28 14:39:44 18
nna igen, de a poharas szmekket a fiatal okos értelmiségi juppik életmódjának találták ki :)

nem csodálom, ha Te nem eszel ilyesmit :)

Előzmény:
rice Creative Commons License 2001-06-28 14:29:03 17
na velem ez nem fordulhat elő, mert én piacon szerzm be az alapanyagot és minden nap főzők:)

rizsa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!