|
|
|
|
 |
Mulan
2001-06-28 14:55:35
|
19
|
Azért ennél tapintatosabban is emlékeztethetnél a korunkra:-) Egyébként egyemista gyerekem se eszi, pedig ő igazán fijatalnák számít még:-)))
(Ja, meg van egy olyan érzésem, hogy ebből a szempontból mától te is öreg leszel:-) |
|
A hozzászólás:
 |
zoorka
2001-06-28 14:39:44
|
18
|
nna igen, de a poharas szmekket a fiatal okos értelmiségi juppik életmódjának találták ki :)
nem csodálom, ha Te nem eszel ilyesmit :) |
|
Előzmény:
 |
rice
2001-06-28 14:29:03
|
17
|
na velem ez nem fordulhat elő, mert én piacon szerzm be az alapanyagot és minden nap főzők:)
rizsa |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|