Keresés

Részletes keresés

zoorka Creative Commons License 2001-06-28 14:17:20 16
"Kérlek ird le: mi nem tetszik az izében :))))))))))))"

ezt majd a pszichológusomnak :)))))

zoorka Creative Commons License 2001-06-28 14:07:19 15
velem nestlé zacskós kapucsínót kóstoltattak eccer.

megmondtam, hogy mi nem teccik, de ugyanolyan maradt.. :)

zoorka Creative Commons License 2001-06-28 14:05:55 14
:)
tudom már, kinek küldjem vissza a doboz tartalmát :)))
A hozzászólás:
xclusiv Creative Commons License 2001-06-28 13:59:08 13
Hali!

Köbö fél éve hagytam magam berángatni a Körútról, ilyeneket kóstoltattak velünk.
És az volt a poén, hogy miután megettem (ettem belőle), meg kellett mondani, hogy mi tetszik és mi nem (iz, külalak, stb.).
Enni még csak-csak megettem (menzakaja: olyan gyorsan kell enni, hogy mire megérzed az izét, az összes kaja a hasadban legyen), de amikor boncolgatni kellett, hogy ez meg az az iz szerintem nem illik bele, meg kicsit lágy az egész, ilyesmi...

Kérlek ird le: mi nem tetszik az izében :))))))))))))

Előzmény:
zoorka Creative Commons License 2001-06-28 12:40:40 -

Mint jó reklámcélcsoport-egyén, gondoltam, teszek egy próbát ezzel az új poharas szmekkel. Beszereztem egy csirkés ízű példányt. Felöntöd vízzel, 3 perc és fogyasztható.

Elvileg.

Mert bár nem számítottam frenetikus ízhatásra, de a tapasztalt íz annyira borzalmas, hogy lazán befér a Ki vele a kukába! kategóriába...

Van még olyan szerencsétlen rajtam kívül, aki megkóstolta ezt a hányást??

zoorka

Ja, és üdv a nullázónak! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!