|
|
|
|
 |
zoorka
2001-06-28 14:17:20
|
16
|
"Kérlek ird le: mi nem tetszik az izében :))))))))))))"
ezt majd a pszichológusomnak :))))) |
|
 |
zoorka
2001-06-28 14:07:19
|
15
|
velem nestlé zacskós kapucsínót kóstoltattak eccer.
megmondtam, hogy mi nem teccik, de ugyanolyan maradt.. :) |
|
 |
zoorka
2001-06-28 14:05:55
|
14
|
:)
tudom már, kinek küldjem vissza a doboz tartalmát :))) |
|
A hozzászólás:
 |
xclusiv
2001-06-28 13:59:08
|
13
|
Hali!
Köbö fél éve hagytam magam berángatni a Körútról, ilyeneket kóstoltattak velünk.
És az volt a poén, hogy miután megettem (ettem belőle), meg kellett mondani, hogy mi tetszik és mi nem (iz, külalak, stb.).
Enni még csak-csak megettem (menzakaja: olyan gyorsan kell enni, hogy mire megérzed az izét, az összes kaja a hasadban legyen), de amikor boncolgatni kellett, hogy ez meg az az iz szerintem nem illik bele, meg kicsit lágy az egész, ilyesmi...
Kérlek ird le: mi nem tetszik az izében :)))))))))))) |
|
Előzmény:
 |
zoorka
2001-06-28 12:40:40
|
-
|
Mint jó reklámcélcsoport-egyén, gondoltam, teszek egy próbát ezzel az új poharas szmekkel. Beszereztem egy csirkés ízű példányt. Felöntöd vízzel, 3 perc és fogyasztható.
Elvileg.
Mert bár nem számítottam frenetikus ízhatásra, de a tapasztalt íz annyira borzalmas, hogy lazán befér a Ki vele a kukába! kategóriába...
Van még olyan szerencsétlen rajtam kívül, aki megkóstolta ezt a hányást??
zoorka
Ja, és üdv a nullázónak! :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|