|
|
|
|
 |
originalqszi
2001-06-28 13:17:09
|
11
|
| Igen!!!!:)))) Néha kell változtani egy kicsit:DDDDD |
|
 |
zoorka
2001-06-28 13:14:26
|
9
|
Köszi a menüt. Teljesen ontopik volt.
milyet próbáltál? Állítólag a gombás még undorítóbb. |
|
A hozzászólás:
 |
leha
2001-06-28 13:07:22
|
8
|
igen, próbáltam (igaz, nem a csirkéset ...)
kuszi: nem!
reggeli
kolbászos kenyér paradicsommal (sok paradicsommal)
(na jó, a rántotta is bejön)
utána hideg forrásvíz
ebéd
halászlé (csípősen)
vagy csirkeaprólék leves (csípősen)
aztán vörösboros marha bergelt galuskával (tejfölösen)
a túróscsusza OK
meg a vörösbor is
estére
kis szallonasütés tábortűznél (csurdítás)
jó sok kisfröccsel súlyosbítva |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|