Keresés

Részletes keresés

originalqszi Creative Commons License 2001-06-28 13:17:09 11
Igen!!!!:)))) Néha kell változtani egy kicsit:DDDDD
zoorka Creative Commons License 2001-06-28 13:14:26 9
Köszi a menüt. Teljesen ontopik volt.

milyet próbáltál? Állítólag a gombás még undorítóbb.

A hozzászólás:
leha Creative Commons License 2001-06-28 13:07:22 8
igen, próbáltam (igaz, nem a csirkéset ...)

kuszi: nem!
reggeli
kolbászos kenyér paradicsommal (sok paradicsommal)
(na jó, a rántotta is bejön)
utána hideg forrásvíz
ebéd
halászlé (csípősen)
vagy csirkeaprólék leves (csípősen)
aztán vörösboros marha bergelt galuskával (tejfölösen)
a túróscsusza OK
meg a vörösbor is
estére
kis szallonasütés tábortűznél (csurdítás)
jó sok kisfröccsel súlyosbítva

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!