Keresés

Részletes keresés

zoorka Creative Commons License 2001-06-28 13:01:27 6
reggelire inkább szalonnás müzlit kérek, eh-eh :)
A hozzászólás:
originalqszi Creative Commons License 2001-06-28 12:59:33 5
MAGYAROK!!!! Ne hagyjátok magatokat etetni!!:((((
Reggelire:
- szalonnás, hagymás rántotta
- fél liter tej
- barna kenyér
Ebédre:
- lebbencs leves, jó zsíros
- kelkáposzta főzelék 2 nagy fasirttal
- túróscsusza, jó sok tejföllel, tepertővel
- 2dcl vörös bor, száraz!!
Vacsorára
- Paraszt sonka, szalonna
- paradicsom, paprika, hagyma
- fehér kenyér
- 3dl vörös bor, száraz!!:)))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!