|
|
|
|
 |
zoorka
2001-06-28 13:01:27
|
6
|
| reggelire inkább szalonnás müzlit kérek, eh-eh :) |
|
A hozzászólás:
 |
originalqszi
2001-06-28 12:59:33
|
5
|
MAGYAROK!!!! Ne hagyjátok magatokat etetni!!:((((
Reggelire:
- szalonnás, hagymás rántotta
- fél liter tej
- barna kenyér
Ebédre:
- lebbencs leves, jó zsíros
- kelkáposzta főzelék 2 nagy fasirttal
- túróscsusza, jó sok tejföllel, tepertővel
- 2dcl vörös bor, száraz!!
Vacsorára
- Paraszt sonka, szalonna
- paradicsom, paprika, hagyma
- fehér kenyér
- 3dl vörös bor, száraz!!:)))))))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|