Keresés

Részletes keresés

zoorka Creative Commons License 2001-06-28 13:02:54 7
De! igenis rosszabb! én fél évig éltem ilyen zacskós vízleforrázós meg konzevrkajákon, és azok - ehhez képest - finomak!

Ja, amúgy próbáltad már?

A hozzászólás:
leha Creative Commons License 2001-06-28 12:52:50 4
semmivel sem rosszabb, mint bármelyik (akár smack, akár egyéb márka) zacskós, kínatésztás, forrázdlemelegvízzel marhaság

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!