|
|
|
|
 |
zoorka
2001-06-28 12:51:08
|
3
|
nem, ez Smack-féle Smack.
gyártó: Hanwha Élelmiszer Kft.
antireklám rulez :)) |
|
A hozzászólás:
 |
eMM
2001-06-28 12:49:32
|
2
|
Pontosítsunk, a Maggi féle poharas csodára gondolsz?
Én abból a Sonkás krumplipürét kostóltam.
Ízre még elment, de aztán a gyomromban érdekes érzetek keletkeztek kb 2 óra múlva.
Úgyhogy ez szerintem is 1 nagy nulla. |
|
Előzmény:
 |
zoorka
2001-06-28 12:40:40
|
-
|
Mint jó reklámcélcsoport-egyén, gondoltam, teszek egy próbát ezzel az új poharas szmekkel. Beszereztem egy csirkés ízű példányt. Felöntöd vízzel, 3 perc és fogyasztható.
Elvileg.
Mert bár nem számítottam frenetikus ízhatásra, de a tapasztalt íz annyira borzalmas, hogy lazán befér a Ki vele a kukába! kategóriába...
Van még olyan szerencsétlen rajtam kívül, aki megkóstolta ezt a hányást??
zoorka
Ja, és üdv a nullázónak! :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|