Keresés

Részletes keresés

zoorka Creative Commons License 2001-06-28 12:51:08 3
nem, ez Smack-féle Smack.
gyártó: Hanwha Élelmiszer Kft.

antireklám rulez :))

A hozzászólás:
eMM Creative Commons License 2001-06-28 12:49:32 2
Pontosítsunk, a Maggi féle poharas csodára gondolsz?
Én abból a Sonkás krumplipürét kostóltam.
Ízre még elment, de aztán a gyomromban érdekes érzetek keletkeztek kb 2 óra múlva.
Úgyhogy ez szerintem is 1 nagy nulla.
Előzmény:
zoorka Creative Commons License 2001-06-28 12:40:40 -

Mint jó reklámcélcsoport-egyén, gondoltam, teszek egy próbát ezzel az új poharas szmekkel. Beszereztem egy csirkés ízű példányt. Felöntöd vízzel, 3 perc és fogyasztható.

Elvileg.

Mert bár nem számítottam frenetikus ízhatásra, de a tapasztalt íz annyira borzalmas, hogy lazán befér a Ki vele a kukába! kategóriába...

Van még olyan szerencsétlen rajtam kívül, aki megkóstolta ezt a hányást??

zoorka

Ja, és üdv a nullázónak! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!