|
|
|
|
 |
Attilio
2001-06-27 18:55:32
|
9
|
| ettől függetlenül elég olcsó hely sőt jeképes összegért hzhoz szállítanak vidékre is (eddig 3 játékot rendeltem náluk és soha nem volt gond !) |
|
A hozzászólás:
 |
Poci76
2001-06-27 12:56:46
|
8
|
| Szerintem a CD galaxisban ne vegyél semmit, mert ha rosszat veszel, úgysem cserélik ki, arra hivatkozva, hogy összekarcoltad. Ezután mondhatod, hogy csak egyszer vetted ki a dobozából, amikor kipróbáltad, az őket nem érdekli. Idén egyébként több, mint 130 minőséget kifogásoló panasz érkezett hozzájuk (ugyanis rajta van a panaszlapon a panasz sorszáma). Egyébként ezt a viselkedést azért sajnálom, mert vásárláskor mindig kedvesek, segítőkészek, udvariasak voltak. Talán a főnökségben van a hiba? |
|
Előzmény:
 |
YERICO
2001-06-27 12:19:37
|
7
|
| Swat2 a CDGalaxisban 2990 Ft. www.cdgalaxis.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|