Keresés

Részletes keresés

Poci76 Creative Commons License 2001-06-27 12:56:46 8
Szerintem a CD galaxisban ne vegyél semmit, mert ha rosszat veszel, úgysem cserélik ki, arra hivatkozva, hogy összekarcoltad. Ezután mondhatod, hogy csak egyszer vetted ki a dobozából, amikor kipróbáltad, az őket nem érdekli. Idén egyébként több, mint 130 minőséget kifogásoló panasz érkezett hozzájuk (ugyanis rajta van a panaszlapon a panasz sorszáma). Egyébként ezt a viselkedést azért sajnálom, mert vásárláskor mindig kedvesek, segítőkészek, udvariasak voltak. Talán a főnökségben van a hiba?
A hozzászólás:
YERICO Creative Commons License 2001-06-27 12:19:37 7
Swat2 a CDGalaxisban 2990 Ft. www.cdgalaxis.hu
Előzmény:
tihanyi.tamas Creative Commons License 2001-06-26 22:33:33 3
swat 2
ugysem tudom se honnan beszerezni

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!