Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
predicator Creative Commons License 2001-06-22 12:21:49 33
a BKV sztm visszalép, de nem a Loki indul majd helyette hanem a Kecskemét.

Igazából a BKV-val nincs semmi problémám, de még1 pesti csapat tényleg nem kell.

A Kecskemét szimpatikus, a városban gondolom van igény az NB1-es focira.

Hajrá KISPEST!

Előzmény:
GalambÁsz Creative Commons License 2001-06-22 10:33:43 29
Az nb1.hu információ szerint a csapat vezetői ma ülnek le tárgyalni a BKV vezérigazgatóval.
Kérdésként vetődik fel bennem, hogy lesznek-e meghívott vendégek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!