|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
csabiman
2001-06-22 11:00:59
|
31
|
Ez korrekt hozzáállás, fasznak kell a vásárolt feljutás, a Kecskemét meg szerintem önerobol is képes lesz feljutni.
Bár remélem, nem az az egyetlen kifogásod a BKV költözése ellen, hogy pesti... :) |
|
Előzmény:
 |
GalambÁsz
2001-06-22 08:53:08
|
26
|
Sziasztok!
juno3
"Ha viszont áthelyezi a pályáralépését mondjuk
Tatabányára(vagy Kecskemétre)- csak elméletileg,
esetleg nevet is változtat, erre jogilag van lehetősége. Igy nem a liga dönt,hanem a Bkv."
Pesti csapat Kecskeméten, ez durva még elméletileg is. Kecskemétnek nem kell a BKV.
Ha nem akar indulni ne induljon.
A liga nem dönthet, viszont a fölötte álló és semmi beleszólással rendelkező ISM állami cég, mint a BKV.
Dönt a BKV?
Elöbb utóbb biztos, de sokáig gondolkodik.
Hajrá Kecskemét!!!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|