Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
csabiman Creative Commons License 2001-06-22 11:00:59 31
Ez korrekt hozzáállás, fasznak kell a vásárolt feljutás, a Kecskemét meg szerintem önerobol is képes lesz feljutni.

Bár remélem, nem az az egyetlen kifogásod a BKV költözése ellen, hogy pesti... :)

Előzmény:
GalambÁsz Creative Commons License 2001-06-22 08:53:08 26
Sziasztok!
juno3
"Ha viszont áthelyezi a pályáralépését mondjuk
Tatabányára(vagy Kecskemétre)- csak elméletileg,
esetleg nevet is változtat, erre jogilag van lehetősége. Igy nem a liga dönt,hanem a Bkv."
Pesti csapat Kecskeméten, ez durva még elméletileg is. Kecskemétnek nem kell a BKV.
Ha nem akar indulni ne induljon.
A liga nem dönthet, viszont a fölötte álló és semmi beleszólással rendelkező ISM állami cég, mint a BKV.
Dönt a BKV?
Elöbb utóbb biztos, de sokáig gondolkodik.
Hajrá Kecskemét!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!