Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
__Tibi Creative Commons License 2001-06-22 10:20:34 28
hm, valami ilyesmire lehet(ett) számítani.
Előzmény:
fafa211 Creative Commons License 2001-06-22 10:13:48 27
Bizos forrásból értesültem:a Loki vezetői 70 millió forintért megzsírozzák a BKV vezetőit, hogy még véletlenül se jusson eszükbe elindulni az NB I-ben.Azt hiszem a BKV-nél van néhány öreg vezető,akiknek enyhén szólva nem jön rosszul egy kis örömpénz.Jut a játékosoknak ebből, meg mindenkinek...A Loki-szurkolók meg ne dumáljanak arról,hogy ki akarja a Fradit "nyomni",meg egyáltalán becsületességről ők ne beszéljenek!Nagyon nem áll jól...!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!