Keresés

Részletes keresés

VonBraun Creative Commons License 2001-06-22 15:52:14 121
Ja, az egyszeri kajaosztás az más, de olyat szoktam egyébként is...
Próbáld ki :) Mármint azt, hogy legyél nagyon éhes (vagy ne egyél) egy hónapig, de közben csak eccer kapsz enni.
De komolyan: lehet, hogy nem érem meg a maradék mittudoménhány évet, kb. 20-25, de ez csak azért lesz, mert kis szigetet generáltattam az elején...
A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-06-21 22:38:47 120
fére értetted a kajaosztást az azt jelenti hogy TÖBB kaját adsz a népednek márha meg tuod azt a többletet is termelni !
Előzmény:
J-MAN Creative Commons License 2001-06-21 21:13:51 119
Ügyes balatoni telektulajdonosok pár ével ezelőtt azt csinálták, hogy elkezdték földdel feltölteni a tavat,így növelve telkük nagyságát. Hogy kisebb lett nemzeti kincsünk? Sag schon!
Ha éheznek az emberek ossz kaját a népnek. (5 kilóba kerül)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!