|
|
|
|
 |
VonBraun
2001-06-22 15:52:14
|
121
|
Ja, az egyszeri kajaosztás az más, de olyat szoktam egyébként is...
Próbáld ki :) Mármint azt, hogy legyél nagyon éhes (vagy ne egyél) egy hónapig, de közben csak eccer kapsz enni.
De komolyan: lehet, hogy nem érem meg a maradék mittudoménhány évet, kb. 20-25, de ez csak azért lesz, mert kis szigetet generáltattam az elején... |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2001-06-21 22:38:47
|
120
|
| fére értetted a kajaosztást az azt jelenti hogy TÖBB kaját adsz a népednek márha meg tuod azt a többletet is termelni ! |
|
Előzmény:
 |
J-MAN
2001-06-21 21:13:51
|
119
|
Ügyes balatoni telektulajdonosok pár ével ezelőtt azt csinálták, hogy elkezdték földdel feltölteni a tavat,így növelve telkük nagyságát. Hogy kisebb lett nemzeti kincsünk? Sag schon!
Ha éheznek az emberek ossz kaját a népnek. (5 kilóba kerül)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|