Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rosbi Creative Commons License 2001-06-21 21:44:05 25
szerintem is az, de nem szólhatok egy szót sem, mert az én csapatom kb. hasonló módszerrel fog felkerülni. igaz, ott a polgármester sz@rik egy nagyot az egész Diósgyőr-felhajtásba, ő már kiszedte belőle, amit lehetett. most az alpolgármesteren a sor, van még rá egy éve :-(((((
Előzmény:
bala Creative Commons License 2001-06-21 21:41:11 24
Igen gusztustalan dolgok történnek még itt!!
Szegény magyar foci...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!