|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
juno3
2001-06-21 21:34:37
|
22
|
Akkor részletesebben:
Ha a Bkv visszalép,a liga dönt,hogy mi történjen,mert a kiirás nem egyértelmű.
Ha viszont áthelyezi a pályáralépését mondjuk
Tatabányára(vagy Kecskemétre)- csak elméletileg,
esetleg nevet is változtat, erre jogilag van lehetősége.Igy nem a liga dönt,hanem a Bkv.
A másik csapat (T vagy K) ugyanezt teszi forditva.
Ez a Lokinál nem funkcionálna,mert a kupaszereplés
a 2.oszt.-csapatnál kell,hogy maradjon.
Na ezt eldönteni van még ca 2 nap a keddi nevezési
határidőig.Ezért van csend(és tárgyalás). |
|
Előzmény:
 |
extasee
2001-06-21 20:26:35
|
19
|
ezt fejtsd ki jobban léccci...
Mi ez a Bp-Tatabánya utazgatás???
Szerintem is ki-ki meccset kellene rendezni vagy a Kecskemétnek kellene feljutnia(de ezt csak az igazságérzetem mondatja velem)...
Engem már csak az lepne meg, ha indulna a BKV!
A legmeglepöbb , hogy a TV-ben semmi hir, de még csak egy morzsa sincsen erröl!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|