|
|
 |
mash
2001-06-21 16:47:58
|
9005
|
na menjél inkább a Barca és a Juve topicba számolgatni, hogy mennyi spanyol/katalán/baszk/olaszvolt a játéktéren és kövesd a játékospiac mozgását és szurkolj minden országban 5-6 klubnak!!!
Ehhez értesz nem többhöz!
pontokba szedve válaszolok:
1. kamu 11-esek
azért mert hülyék a magyar bírók, most hiába magyaráznám, hogy nem volt kamu, mert 13 méterről láttam, hogy az Aranyos ráugrik a labdát váró Gera hátára, vagy hogy 16-oson belül miért rángatja a mezét a Gerának a -talán- Zováth
2. Kerekes mint visszaeső kapott 2 meccset
idén volt már kiállítva ezért, opcionálisan 2 jár, ez a minimum, ennél kevesebbet nem lehet adni, érted kispatak????
3. azért mert a lelátoról úgylátszott a TV-ben is azt mondta elsőre a szpiker, hogy egyértelmű, miközben az 1. 11-es a legvitathatóbb,
4. miért mit kellett volna nyilatkoznia??? sokkal jobbak voltunk, a Vasasnak momentumai sem voltak reálisan 8-2-re kellett volna nyernünk
5. mert se a partjelző se a bíró se a kamera nem látta, a Szűcs meg kicsit túl pörgette magát, ezért ment neki a hüjegyereknek valószinüleg. Nem láttam, eskűvőn voltam.
6. itt enm tudom mire gondolsz, én enm fotelból nézem a legtöbb meccset, hanem a helyszínen, valószinüleg a Vasas meccs végi tumultusra gondolsz, én a túloldalról azt láttam, hogy valakit(zöld mezben) felöklelnek és megindult a balhé, a lökdösödés
7. azért hülyereke, mert a buta Vasas védők a 2. sárgájuk után az elöző fordulóban beszedték a 3.-at is. És bármilyen hihetetlen 3 sárga után automatikusan jár az 1 meccses eltiltás, ugyanúgy mint a visszaeső kiállítottaknak a 2 meccses eltiltás. Érted kispatak??? (nagyon tetszik ez a szó, a Hackett-*től loptam!)
Mekkora berom vagy te!
Keresd meg Huszabi nevű Vasas szurkoló beírását, aki elismerte, hogy mind a 3 sárga jogoös volt!
Bemész a Vasas topicba, ránmyomsz Huszabi adataira és megkeresed az utolsó 1 heti termésben!
|
|
A hozzászólás:
 |
ADAM17
2001-06-21 16:20:05
|
8998
|
Kerdesek
-Vajon miert adnak meg a Fradinak 3 kamu 11-est a bajnoki hajra 2 forduloja alatt?
-Vajon miert tiltjak el Kerekest a Debrecenbol pont 2 meccsre 2 forduloval a vege elott?
-Vajon a sportlap miert irja az egyik kamu 11-esre, hogy megkerdojelezhetetlenul jogos (ezt mar Jeno is (!!!) jogtalannak tartja), a masikra meg hogy a lelatorol ugy latszott, az volt?(van am video is)
-Vajon miert nyilatkozza Csank mester, hogy ellenfeluk annyit nyujtott, amennyit engedtek neki?(Ezt a kozhelyet minden edzo mindig elmondhatna, vesztes is, gyoztes is, de ha o ugy ertene ezt, hogy rakenyszeritettek akaratukat az ellenfelre, akkor kenytelen lennek kijavitani, hogy az ellenfel volt olyannyira indiszponalt, hogy szinte talcan kinalta nekik a lehetosegeket)
-Vajon miert nem kap pirosat a zalaegerszegi jatekosnak nekironto Szucs?
-Vajon miert nem kap pirosat a birot feldonto Fradi-jatekos?
-Vajon miert tiltanak el pont a sorsdonto Fradi-meccsre 3 hatvedet egyszerre az ellenfeltol?
A valaszok nemigen erdekelnek.
A "miert nem lehet elfogadni a vereseget", "vesziteni tudni kell" es egyeb semak amugy sem adnak valaszt, az pedig, hogy mas csapat javara is tevednek, meg a Fradi ellen is sokszor, reszben igaz lehet, de ami az uccso napokban, hetekben tortent, az sok(k), es mar nehezen birom cernaval.
Egyebkent ezekrol a szimpla szurkolo a legkevesbe sem tehet.
Elfogult vagyok, de nem utalom a Fradit, csak az ot korulvevo esemenyek zaklattak fel. A nemzetkozi kupaban pedig termeszetesen nagyon szurkolok majd nekik is, ahogy minden magyar csapatnak.
Az artatlan szurkolokat pedig sajnalom, mert ha en Fradi-drukker lennek, nem tudnek orulni egy ilyen aranynak vagy ezustnek.
Hajra FOCI!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|