Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szilvácska Creative Commons License 2001-06-21 15:26:12 106
OFF
zoorka, már meg ne sértődj: igen, láttalak!
De tudom, hogy mindig jó okod volt rá, csak úgy, kedvtelésből sosem tennél ilyet, tudom !
ON
Előzmény:
zoorka Creative Commons License 2001-06-21 14:51:03 105

off
szilvácska, noha tisztelem a csikóhalak iránt érzett hallatlan szenvedélyedet, de az offolókat nem szeretem - láttál már te például engem offolni?? ;)))

on

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!