Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mash Creative Commons License 2001-06-21 12:24:30 13
nincs mit.
a viccet félre téve, szerintem ez lenne az igazságos dolog, egy semleges pályán ki-ki meccsen el dönteni a dolgokat, mondjuk Akasztó jó helyszín lenne!
Előzmény:
GalambÁsz Creative Commons License 2001-06-21 12:17:20 12
Kössz a biztatást mash.

A blkhfc véleményhez csak annyit, hogy miért játszana ki-ki meccset a Fradi, ha nem a kiesés a célja.
Az eredmény pedig el van írva ha sor is kerülne rá:
FTC-BKV 10.000:18 nézőszámban persze, mert ki kíváncsi a BKV-re az NB I-ben. Ez is csak akkor ha a következő idény /Fradi/bajnokát avatják.

Hajrá Kecskemét!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!