Keresés

Részletes keresés

blkhfc Creative Commons License 2001-06-21 11:37:20 11
jatsszon a Fradi es a BKV ki-ki meccset az Ulloi uton, ugy, hogy a biro ugy szereti a BKV-t, mint eddig a Fradit szerettek...
Szep is lenne: FTC-BKV 0:18...
A hozzászólás:
mash Creative Commons License 2001-06-21 11:20:17 9
Szerintem meg induljon inkább a Kecskemét, mint 2. legjobb a másodosztályba!

vagy legigazságosabb az lenne, ha lenne egy ki-ki meccs egy semleges pályán, mondjuk az Üllőin!
:)

na milyen ötleteim vannak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!