Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
viktor- Creative Commons License 2001-06-21 01:17:24 46
Azok aztán csak az igazi derbik. (mármint a megyében) Rendszeresen olvasom, hogy milyen botrányok voltak az egyes megyei meccseken. Hááát, nem semmi. Ráadásul ősszel mi is megtapasztalhattuk ezeknek a meccseknek a hangulatát, mivel a Diósgyőr a körzetiben indult.
Abban a dologban igazad van, hogy nem csak egy városi rivális elleni meccs lehet derbi, erre az Ajax-Feyenoord talán a legjobb példa.

Üdv.
Viktor

Előzmény:
U-boat Creative Commons License 2001-06-21 01:09:12 45
Igen ez így van.

Viszont van olyan mikor ez nem jön össze...lásd Ajax-Feyenoord, PSG-Marseille, Anderlecht-Brügge.

Mardjunk abban minden országban 1 Derby van. De van minden csapatnak van Derby-je mert igénylik és kialakul.

Tudod mikor a két szomszéd falu játszik a Megye 2-ben.

U-boot

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!