|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
viktor-
2001-06-21 01:17:24
|
46
|
Azok aztán csak az igazi derbik. (mármint a megyében) Rendszeresen olvasom, hogy milyen botrányok voltak az egyes megyei meccseken. Hááát, nem semmi. Ráadásul ősszel mi is megtapasztalhattuk ezeknek a meccseknek a hangulatát, mivel a Diósgyőr a körzetiben indult.
Abban a dologban igazad van, hogy nem csak egy városi rivális elleni meccs lehet derbi, erre az Ajax-Feyenoord talán a legjobb példa.
Üdv.
Viktor |
|
Előzmény:
 |
U-boat
2001-06-21 01:09:12
|
45
|
Igen ez így van.
Viszont van olyan mikor ez nem jön össze...lásd Ajax-Feyenoord, PSG-Marseille, Anderlecht-Brügge.
Mardjunk abban minden országban 1 Derby van. De van minden csapatnak van Derby-je mert igénylik és kialakul.
Tudod mikor a két szomszéd falu játszik a Megye 2-ben.
U-boot |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|