Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
viktor- Creative Commons License 2001-06-21 01:06:16 44
Huggy!

Az a szó legigazibb jelentésében vett DERBY. Nem akarom beszennyezni az emlékét azzal, hogy együtt említem holmi Roma-Lazio, meg Milan-Inter meccsekkel. :DDDDDDD

Előzmény:
Huggy Bear Creative Commons License 2001-06-21 00:56:27 43
Ez szégyen! Nem is említed a Diósgyőr-MVSC meccseket?? Többet szóba sem állok veled. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!