|
|
|
|
 |
viktor-
2001-06-20 20:28:40
|
10
|
| Én úgy tudtam, hogy Derby város nevéből jött az elnevezés, de lehet, hogy neked van igazad. |
|
 |
__Tibi
2001-06-20 20:28:16
|
9
|
Szerintem pedig a városi rangadók a derbik.
Amúgy meg rohadtul mindegy, az a lényeg, hogy egy bizonyos rangadó mennyi embert mozgat meg, akik tiszteletüket teszik a meccsen.
|
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2001-06-20 20:24:12
|
8
|
| A klasszikus értelemben vett derby két egyazon környékról vett csapat mérkőzése (a local nem városit jelent !) |
|
Előzmény:
 |
viktor-
2001-06-20 19:51:23
|
2
|
| A klasszikus értelemben vett derby két egyazon városból való csapat összecsapása, legjobb tudomásom szerint. Az egy más kérdés, hogy manapság minden fontos meccset derbiként harangoznak be. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|