Keresés

Részletes keresés

viktor- Creative Commons License 2001-06-20 20:28:40 10
Én úgy tudtam, hogy Derby város nevéből jött az elnevezés, de lehet, hogy neked van igazad.
__Tibi Creative Commons License 2001-06-20 20:28:16 9
Szerintem pedig a városi rangadók a derbik.

Amúgy meg rohadtul mindegy, az a lényeg, hogy egy bizonyos rangadó mennyi embert mozgat meg, akik tiszteletüket teszik a meccsen.

A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-06-20 20:24:12 8
A klasszikus értelemben vett derby két egyazon környékról vett csapat mérkőzése (a local nem városit jelent !)
Előzmény:
viktor- Creative Commons License 2001-06-20 19:51:23 2
A klasszikus értelemben vett derby két egyazon városból való csapat összecsapása, legjobb tudomásom szerint. Az egy más kérdés, hogy manapság minden fontos meccset derbiként harangoznak be.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!