|
|
|
|
 |
rosbi
2001-06-20 22:55:51
|
15
|
örülök én, atyám, jobb híján, csak jobban örültem volna, ha a Csepel nélkül is müxik a dolog.
és ha már épp online vagy a Jóistennel, légyszi tolmácsold neki: a Csepel jöhet, de könyörgöm, Szieben nélkül... :-)
köszi, egy sör!
amennyi sört kiosztottam én már a dk-ban, abból kocsmát nyithatnék itt valahol a Nagyerdőn :-))) |
|
 |
viktor-
2001-06-20 20:30:52
|
11
|
Szerintem rosbi örül, ha ilyen jó ügyért imádkozol. :)
Most miért ne válaszoljak??????
A francba, pedig úgy kimondtam volna. :)))
|
|
A hozzászólás:
 |
__Tibi
2001-06-20 20:23:43
|
7
|
Imádkozok fiam, de például a rosbi gyermek nem örül ennek a lépésnek.
Úristen én a Diósgyőrért imádkozom:-o))
Hát hüje vagyok én?:-)
Nem kell válaszolni:-) |
|
Előzmény:
 |
viktor-
2001-06-20 20:20:05
|
6
|
Ahogy jelenleg a szponzori dolgaink állnak, lehet, hogy ősszel újra megtapasztalhatjuk a Diósgyőr-Szpari meccsek hangulatát.
Kérem! Imádkozzon érte! :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|