Keresés

Részletes keresés

rosbi Creative Commons License 2001-06-20 22:55:51 15
örülök én, atyám, jobb híján, csak jobban örültem volna, ha a Csepel nélkül is müxik a dolog.
és ha már épp online vagy a Jóistennel, légyszi tolmácsold neki: a Csepel jöhet, de könyörgöm, Szieben nélkül... :-)
köszi, egy sör!

amennyi sört kiosztottam én már a dk-ban, abból kocsmát nyithatnék itt valahol a Nagyerdőn :-)))

viktor- Creative Commons License 2001-06-20 20:30:52 11
Szerintem rosbi örül, ha ilyen jó ügyért imádkozol. :)
Most miért ne válaszoljak??????
A francba, pedig úgy kimondtam volna. :)))
A hozzászólás:
__Tibi Creative Commons License 2001-06-20 20:23:43 7
Imádkozok fiam, de például a rosbi gyermek nem örül ennek a lépésnek.
Úristen én a Diósgyőrért imádkozom:-o))
Hát hüje vagyok én?:-)
Nem kell válaszolni:-)
Előzmény:
viktor- Creative Commons License 2001-06-20 20:20:05 6
Ahogy jelenleg a szponzori dolgaink állnak, lehet, hogy ősszel újra megtapasztalhatjuk a Diósgyőr-Szpari meccsek hangulatát.
Kérem! Imádkozzon érte! :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!