|
|
|
|
 |
__Tibi
2001-06-20 20:23:43
|
7
|
Imádkozok fiam, de például a rosbi gyermek nem örül ennek a lépésnek.
Úristen én a Diósgyőrért imádkozom:-o))
Hát hüje vagyok én?:-)
Nem kell válaszolni:-) |
|
A hozzászólás:
 |
viktor-
2001-06-20 20:20:05
|
6
|
Ahogy jelenleg a szponzori dolgaink állnak, lehet, hogy ősszel újra megtapasztalhatjuk a Diósgyőr-Szpari meccsek hangulatát.
Kérem! Imádkozzon érte! :))) |
|
Előzmény:
 |
__Tibi
2001-06-20 20:17:05
|
5
|
:-))
De azért nem rossz párosítás, ugye gyermekem?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|