Keresés

Részletes keresés

__Tibi Creative Commons License 2001-06-20 20:23:43 7
Imádkozok fiam, de például a rosbi gyermek nem örül ennek a lépésnek.
Úristen én a Diósgyőrért imádkozom:-o))
Hát hüje vagyok én?:-)
Nem kell válaszolni:-)
A hozzászólás:
viktor- Creative Commons License 2001-06-20 20:20:05 6
Ahogy jelenleg a szponzori dolgaink állnak, lehet, hogy ősszel újra megtapasztalhatjuk a Diósgyőr-Szpari meccsek hangulatát.
Kérem! Imádkozzon érte! :)))
Előzmény:
__Tibi Creative Commons License 2001-06-20 20:17:05 5
:-))
De azért nem rossz párosítás, ugye gyermekem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!