Keresés

Részletes keresés

viktor- Creative Commons License 2001-06-20 20:20:05 6
Ahogy jelenleg a szponzori dolgaink állnak, lehet, hogy ősszel újra megtapasztalhatjuk a Diósgyőr-Szpari meccsek hangulatát.
Kérem! Imádkozzon érte! :)))
A hozzászólás:
__Tibi Creative Commons License 2001-06-20 20:17:05 5
:-))
De azért nem rossz párosítás, ugye gyermekem?
Előzmény:
viktor- Creative Commons License 2001-06-20 20:09:49 4
Jól mondja Atyám! :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!