Keresés

Részletes keresés

__Tibi Creative Commons License 2001-06-20 20:17:05 5
:-))
De azért nem rossz párosítás, ugye gyermekem?
A hozzászólás:
viktor- Creative Commons License 2001-06-20 20:09:49 4
Jól mondja Atyám! :)))
Előzmény:
__Tibi Creative Commons License 2001-06-20 19:58:50 3
Pont ezt akartam írni.
Ezért a klasszikus értelemben véve nem derbi egy Diósgyőr-Szpari:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!