Keresés

Részletes keresés

viktor- Creative Commons License 2001-06-20 20:09:49 4
Jól mondja Atyám! :)))
A hozzászólás:
__Tibi Creative Commons License 2001-06-20 19:58:50 3
Pont ezt akartam írni.
Ezért a klasszikus értelemben véve nem derbi egy Diósgyőr-Szpari:-)
Előzmény:
viktor- Creative Commons License 2001-06-20 19:51:23 2
A klasszikus értelemben vett derby két egyazon városból való csapat összecsapása, legjobb tudomásom szerint. Az egy más kérdés, hogy manapság minden fontos meccset derbiként harangoznak be.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!