Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-06-20 19:57:03 4
6 pesti csapat lenne a 12 csapatos nb1 ben elég nagy szégyen lenne !!!
A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-06-20 19:56:16 2
pest a 12vcsapatos nb1 ben ...elég szégyen lenne !!!
Előzmény:
Gábor3 Creative Commons License 2001-06-20 19:53:22 1
márminthogy visszalép

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!