|
|
|
|
 |
Attilio
2001-06-20 20:24:12
|
8
|
| A klasszikus értelemben vett derby két egyazon környékról vett csapat mérkőzése (a local nem városit jelent !) |
|
 |
__Tibi
2001-06-20 19:58:50
|
3
|
Pont ezt akartam írni.
Ezért a klasszikus értelemben véve nem derbi egy Diósgyőr-Szpari:-) |
|
A hozzászólás:
 |
viktor-
2001-06-20 19:51:23
|
2
|
| A klasszikus értelemben vett derby két egyazon városból való csapat összecsapása, legjobb tudomásom szerint. Az egy más kérdés, hogy manapság minden fontos meccset derbiként harangoznak be. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|