Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-06-20 20:24:12 8
A klasszikus értelemben vett derby két egyazon környékról vett csapat mérkőzése (a local nem városit jelent !)
__Tibi Creative Commons License 2001-06-20 19:58:50 3
Pont ezt akartam írni.
Ezért a klasszikus értelemben véve nem derbi egy Diósgyőr-Szpari:-)
A hozzászólás:
viktor- Creative Commons License 2001-06-20 19:51:23 2
A klasszikus értelemben vett derby két egyazon városból való csapat összecsapása, legjobb tudomásom szerint. Az egy más kérdés, hogy manapság minden fontos meccset derbiként harangoznak be.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!