Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-06-21 06:36:30 116
-tarts választások
-csökkentsd az adót
-ellenőrizd tevékenységedet nem sérti e a nép érdekeit !
-ellenőrizd hogy a szeély akit irányítasz milyen multtal rendelkezik (egy véreskezű diktátornak nehezen bocssátanak meg !)
A hozzászólás:
MrTeo Creative Commons License 2001-06-20 19:13:08 115
Bár még csak a demo van meg, lenne pár kérdésem. Miért növexik lassan a lakosg száma? Igy nincs elég ember aki dolgozzon, pedig szinte ingyen laknak a házakba, és fejlesztem az infrastrukturát is. Hogy lehet a hangulatot javítani? Minden szórakozóhely stb. van mégis szar a hangulat. Köszi Teo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!