|
|
|
|
 |
Attilio
2001-06-21 06:36:30
|
116
|
-tarts választások
-csökkentsd az adót
-ellenőrizd tevékenységedet nem sérti e a nép érdekeit !
-ellenőrizd hogy a szeély akit irányítasz milyen multtal rendelkezik (egy véreskezű diktátornak nehezen bocssátanak meg !) |
|
A hozzászólás:
 |
MrTeo
2001-06-20 19:13:08
|
115
|
| Bár még csak a demo van meg, lenne pár kérdésem. Miért növexik lassan a lakosg száma? Igy nincs elég ember aki dolgozzon, pedig szinte ingyen laknak a házakba, és fejlesztem az infrastrukturát is. Hogy lehet a hangulatot javítani? Minden szórakozóhely stb. van mégis szar a hangulat. Köszi Teo |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|