Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-06-19 18:30:21 114
eléggé vapor(késő) az a republic ....na de mind1 ha jo leszt akkor meg van bocsátva !!
kösz hogy szoltál most hivtam fel az ujságárus ismerősömet hogy tegyen félre egyet !!
A hozzászólás:
VonBraun Creative Commons License 2001-06-19 16:38:21 113
...és leírás a hasonszőrű Republic nevü játékról. Na, arra is érdemes lesz várni, bár már tavaly tavasszal is nagyon igérték. Most 2002 február.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!