Keresés

Részletes keresés

Your DEvil Creative Commons License 2001-06-18 23:48:04 2
Nem is fogod megérteni, mert hülyeség.

Másrészt ez volt a válság kezelésének eggyetlen modja. Természetesen az állatokat nem elevenek égették el, tehát nem kínozták őket a haláluk előtt. Mit vársz még???

A hozzászólás:
LAJKA Creative Commons License 2001-06-18 23:18:55 1
Kedves Zoltán!

A hozzászólásod elég rejtélyes, nem vagyok benne biztos, hogy értem.
De a történet, amiről írtam, jól rávilágít a kettős erkölcsre, kettős mércére, ami uralkodik a Földön. Olyan tetteket, amelyek, ha emberek ellen követnek el, akkor mindenki borzalmas bűncselekményeknek tart, és elítél, ha az élővilág ellen követik el, szinte fel sem tűnik ,és elfogadják. Tekintet nélkül a pártállásra, a kormány politikai színezetére.
Szeretném, ha többen belegondolnának ebbe, és abba a folyamatos háborúba, amit az emberiség az élővilág többi része ellen visel.

Előzmény:
Aradi Zoltán Creative Commons License 2001-06-18 19:58:15 0
Ezek a máglyák túltermelési válságot jeleznek, azután meg a világháború következik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!