|
|
|
|
 |
Your DEvil
2001-06-18 23:48:04
|
2
|
Nem is fogod megérteni, mert hülyeség.
Másrészt ez volt a válság kezelésének eggyetlen modja. Természetesen az állatokat nem elevenek égették el, tehát nem kínozták őket a haláluk előtt. Mit vársz még??? |
|
A hozzászólás:
 |
LAJKA
2001-06-18 23:18:55
|
1
|
Kedves Zoltán!
A hozzászólásod elég rejtélyes, nem vagyok benne biztos, hogy értem.
De a történet, amiről írtam, jól rávilágít a kettős erkölcsre, kettős mércére, ami uralkodik a Földön. Olyan tetteket, amelyek, ha emberek ellen követnek el, akkor mindenki borzalmas bűncselekményeknek tart, és elítél, ha az élővilág ellen követik el, szinte fel sem tűnik ,és elfogadják. Tekintet nélkül a pártállásra, a kormány politikai színezetére.
Szeretném, ha többen belegondolnának ebbe, és abba a folyamatos háborúba, amit az emberiség az élővilág többi része ellen visel. |
|
Előzmény:
 |
Aradi Zoltán
2001-06-18 19:58:15
|
0
|
Ezek a máglyák túltermelési válságot jeleznek, azután meg a világháború következik.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|