Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zoorka Creative Commons License 2001-06-18 12:34:01 87
a hagyló a hal kagyló.

nyugi Szilvácska, lesz topitali, csak gondoltam, ezek a rohadt csikóhalak már bazi uncsik, ezért kicsit félrerakom őket.

De a nagy közfelháborodásra tekintettel visszaveszem őkegyelmeiket a Kedvencekbe.

Előzmény:
szilvácska Creative Commons License 2001-06-18 12:13:23 86
Mi a franc az a HAGYLÓ ??? Most azt hiszed, hogy a csikóhalakat máris letudtad? Még egy talit sem szerveztél !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!