Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Night Hunter Creative Commons License 2001-06-14 15:29:59 73
Engem te nem adhatsz, mert nem vagyok a tiéd.
Csak olyat ajándékozz, amivel rendelkezel. :)
Előzmény:
zoorka Creative Commons License 2001-06-14 15:25:46 72
szilvácska, már rég válaszoltam :)

todmit, neked adom a Nájtit

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!