Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szilvácska Creative Commons License 2001-06-14 15:17:58 71
Kedves zoo, hát nekem ez a gyengém: az okos, verset írni tudó, szófogadó férfi, aki egy kicsit csúnyán beszél, és néha azt mondja:"kapd be a f@.szom".
Hát lehet a Night Huntert nem szeretni ??:))
Előzmény:
zoorka Creative Commons License 2001-06-14 14:59:30 67
levonnám a vers konklúzióit:

Szilvácska okos.
Zoorka édes.
Night Hunter tud verset írni+szófogadó férfi. (=papucsállatka, hogy a viziállatkáknál maradjunk, hihi)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!