Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zoorka Creative Commons License 2001-06-14 14:58:01 66
etsém...le vagyok nyűgözve

(zoo.boldog.)

Előzmény:
Night Hunter Creative Commons License 2001-06-14 14:37:29 63
Szeretem a csikóhalat,
sülve bizony finom falat,
de erről most nem szól versem,
Ez a hal most marad nyersen.

Azt szeretném elregélni,
mit eszik a csikóbébi!
De nem ám a hátasló,
hanem ami vízben jó!

Az ő reggelije moszat,
azt habzsolja a kis maszat!
Bár nem eszik szépen, bájjal,
de nem beszél teliszájjal.

Valójában:
Mit is ehet, hogyha éhes?
Fogalmam sincs Zoorka édes!
Izlik-e a zöld plankton?
Én biz azt már nemtom'.
De Szilvácska okos lány,
Neki a kérdés nem talány.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!