|
|
|
|
 |
Matyika_
2001-06-16 00:32:42
|
1
|
| rugdaljuk még egy kicsit... hát senkise Comedy Central-os? |
|
A hozzászólás:
 |
Benjoo_d
2001-06-14 09:59:15
|
0
|
Nekem 0-át mondez :-)
|
|
Előzmény:
 |
Matyika_
2001-06-14 00:29:59
|
-
|
| azaz látott már valaki ebből a víg(?)játék(?)sorozat(na ez tuti)ból egy percet is? Nekem eddig két epizód jutott osztályrészemül, de meg is értettem mért szeretem jobban a Simpsonst a Rémrendesnél, a Futuramát a StarTreknél. Hátszóval láttam már jobbat is, bár inkább rajzfilmben. Matt&Trey&Co. inkább dolgozzon a South Parkon tovább. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|