Keresés

Részletes keresés

Benjoo_d Creative Commons License 2001-06-14 09:59:15 0
Nekem 0-át mondez :-)

A hozzászólás:
Matyika_ Creative Commons License 2001-06-14 00:29:59 -
azaz látott már valaki ebből a víg(?)játék(?)sorozat(na ez tuti)ból egy percet is? Nekem eddig két epizód jutott osztályrészemül, de meg is értettem mért szeretem jobban a Simpsonst a Rémrendesnél, a Futuramát a StarTreknél. Hátszóval láttam már jobbat is, bár inkább rajzfilmben. Matt&Trey&Co. inkább dolgozzon a South Parkon tovább.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!