Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hkr Creative Commons License 2001-06-13 19:58:44 1
Mint már más topikban is tisztáztuk, én is hasonló cipőben :-)

Te milyen tapasztalatokra tettél szert eddig?

Nekem azt súgták, péntek-szombaton lesz - ha minden igaz - az Iparművészeti múzeumban egy kiállítás, és ott kiállítanak nagy építkezések is. A súgás lényege, hogy ha már amúgyis szerződöm, akkor ott tegyem, mert ott 1% engedményt adnak. Az is 160 ezer forint...Annyiért érdemes kimenni oda...
De biztos több kiállító is lesz, szóval talán rábukkansz valami jó ajánlatra Te is.

Előzmény:
MUZSI Creative Commons License 2001-06-10 17:20:18 -
hát, mint mondtam, a párommal vennénk egy új lakást. szívesen fogadunk bármi ötletet, tapasztalatot, odafigyelendő dolgot.

hogyan mennek a hitelek? mikor és menniyt kell fizetni?
melyik a jó cég?
meyliktől óvakodjunk?

biztos lesz még kérdés...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!