|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
hkr
2001-06-13 19:58:44
|
1
|
Mint már más topikban is tisztáztuk, én is hasonló cipőben :-)
Te milyen tapasztalatokra tettél szert eddig?
Nekem azt súgták, péntek-szombaton lesz - ha minden igaz - az Iparművészeti múzeumban egy kiállítás, és ott kiállítanak nagy építkezések is. A súgás lényege, hogy ha már amúgyis szerződöm, akkor ott tegyem, mert ott 1% engedményt adnak. Az is 160 ezer forint...Annyiért érdemes kimenni oda...
De biztos több kiállító is lesz, szóval talán rábukkansz valami jó ajánlatra Te is.
|
|
Előzmény:
 |
MUZSI
2001-06-10 17:20:18
|
-
|
hát, mint mondtam, a párommal vennénk egy új lakást. szívesen fogadunk bármi ötletet, tapasztalatot, odafigyelendő dolgot.
hogyan mennek a hitelek? mikor és menniyt kell fizetni?
melyik a jó cég?
meyliktől óvakodjunk?
biztos lesz még kérdés... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|