Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rice Creative Commons License 2001-06-10 18:02:21 0
mielőtt kérdezel nem kéne olvasni?

rizsa

Előzmény:
MUZSI Creative Commons License 2001-06-10 17:20:18 -
hát, mint mondtam, a párommal vennénk egy új lakást. szívesen fogadunk bármi ötletet, tapasztalatot, odafigyelendő dolgot.

hogyan mennek a hitelek? mikor és menniyt kell fizetni?
melyik a jó cég?
meyliktől óvakodjunk?

biztos lesz még kérdés...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!