Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zoorka Creative Commons License 2001-06-07 15:53:08 41
jah...bocs, ezt elb@sztam..

jajdejó, akkor már 4es buli lesz :)))

Előzmény:
szilvácska Creative Commons License 2001-06-07 15:47:45 40
zoorka, hát ne legyél már ilyen igazságtalan, és részrehajló ! És a Monthy???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!