Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szilvácska Creative Commons License 2001-06-07 15:44:48 39
Mire véljem azokat az idézőjeleket? Most akkor tényleg állsz, vagy csak a szád nagy (esetleg az orrod)?
Előzmény:
Night Hunter Creative Commons License 2001-06-07 15:40:48 38
"Állok" elébe! :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!