Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zoorka Creative Commons License 2001-06-07 14:58:29 35
ja, és a talira csak csikóhalnak öltözve lehet jönni :)

/gyengébbek öltözhetnek csiklóhalnak is/ :)

Előzmény:
Night Hunter Creative Commons License 2001-06-07 12:48:47 34
Már látom is, hogy milyen támadásnak lesznek kitéve az állatkert akvarisztikai osztályán.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!