Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zoorka Creative Commons License 2001-06-07 12:01:17 30
na de hogy szakmában maradjunk. A csigák hermafordítva müxnek. Valszeg a csiklóhalak is, de ez a tény nem bizonyított.

Persze különbség van a között, hogy hermafordítottak-e vagy csak simán nősoviniszta megfontolásokból a hím hordja ki a bébicsiklóhalat, persze, kizárólag akkor, ha emlős és nem mondjuk tojásokban nőnek. Mert akkor - a fenti logika alapján - apu ül a tojásain, míg anyu szórakozik vhol :)) Nemhiába, az élet rendje. :)

Előzmény:
szilvácska Creative Commons License 2001-06-07 11:52:02 27
helyesen: hermafordítva.
zoo, qrvajó ez a topik !!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!