|
|
|
|
 |
oncogito
2001-06-07 18:23:14
|
84
|
Üdv!
"a férfi legyen férfi, a nő pedig nő."
senki se akarjon más tollával ékeskedni, mert különben a sajátjait tépik ki :-))"
Az első mondattal maradéktalanul egyetértek.
A másokdikhoz annyi lenne a hozzátennivalóm, hogy aki a másik tollát kitépi, az a sajátjával sem tud ékeskedni.
oncogito |
|
A hozzászólás:
 |
popee
2001-06-07 11:14:22
|
83
|
Kedves Akyra!
Szívemből szóltál, fején találtad a szöget!
"A megoldás ennyi:
a férfi legyen férfi, a nő pedig nő.
senki se akarjon más tollával ékeskedni, mert különben a sajátjait tépik ki :-))"
Örülök, hogy minden rendben.
Üdv PoPee
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|