Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2001-06-07 18:23:14 84
Üdv!

"a férfi legyen férfi, a nő pedig nő."
senki se akarjon más tollával ékeskedni, mert különben a sajátjait tépik ki :-))"

Az első mondattal maradéktalanul egyetértek.
A másokdikhoz annyi lenne a hozzátennivalóm, hogy aki a másik tollát kitépi, az a sajátjával sem tud ékeskedni.

oncogito

A hozzászólás:
popee Creative Commons License 2001-06-07 11:14:22 83
Kedves Akyra!

Szívemből szóltál, fején találtad a szöget!

"A megoldás ennyi:
a férfi legyen férfi, a nő pedig nő.
senki se akarjon más tollával ékeskedni, mert különben a sajátjait tépik ki :-))"

Örülök, hogy minden rendben.
Üdv PoPee

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!