Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zoorka Creative Commons License 2001-06-07 10:32:59 22
te hüje! szezámmagos halacskákat kell venni, mer azok lassabban áznak és tök szépen úszkálnának :)
Előzmény:
Night Hunter Creative Commons License 2001-06-07 10:20:16 19
Én kakaós csigát szeretnék akváriumban tratani!
Sokkal szebb, mint a csiklóhal, és az algákat is tisztíccsa.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!